fbpx

Isetegemise
nauding...

Allahindlus!

Sportlikule käsitöösõbrale -Kratos roostevaba shaiker; Nord sokilõngad 2 tk; kätesoojendaja

23,80

Kingitus sportlikule käsitöösõbrale

Kingitus sisaldab:

  • 2 tk Nord sokilõnga (võib ka valida laos olevatest värvidest 2 tk Nord lõnga omal soovil; 2 kerast saab 1 sokipaari; oma lõnga värvivaliku puhul, lisa tellimuse vormistamisel värvi nr või helista mulle)
  • Kätesoojendus padjad – 2 tk pakis. Õhuga kokkupuutel aktiveeruvad isesoojenevad padjad. Kasutatakse hoidmaks käsi soojas. Sobib kasutamiseks suusatamisel, uisutamisel, jahil, kalastamisel ning muudel hobidel miinuskraadide juures või lihtsalt külma ilmaga kasutamiseks.Annavad soojust 8-10 tundi, kuni 40C.
  • Kratos 600 ml roostevabast shaiker

 

5 laos

Kategooria:

Kirjeldus

KRATOS SHAKER KIRJELDUS

600 ml sheiker – roostevaba kest hoiab Teie joogi külmana ning erinevalt plastikust ei omasta erinevaid lõhnasid. Peale igat pesu lõhnab kui uus!

250 ml lisakonteiner – võimaldab pulbreid,toitaineid ja vitamiine kaasa võtta

Sõelapall – võimaldab Teie joogil pulbritega paremini seguneda. Sheiker sobib hästi proteiinijookide, kreatiinisegude, aminohapete ja teiste segude tarbimiseks.

 

Eelista alati roostevaba sheikerit ja naudi puhast maitset!

*Käesoojendaja kasutusjuhend:
Ava pakend ning lase padjal kokku puutuda õhuga. Pane soojendaja kindasse või taskusse (võimalusel väldi otsest kokkupuudet nahaga). Peale kasutamist visata toode prügikasti.
Ettevaatust: välispidiseks kasutamiseks, ärge kunagi asetage soojendajat otse nahale. Ärge kasutage külmakahjustuse või nahavigastuste puhul. Eemaldage soojendaja koheselt kui see muutus liiga kuumaks vältimaks kuumakahjustusi nahale. Mitte kasutada magamise ajal. Vältige soojendaja otsest kokkupuudet suu ning silmadega, selle juhtumisel pöörduge koheselt arsti poole. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.