fbpx

Isetegemise
nauding...

Allahindlus!

2a Kink “messingist vahetatavate otstega varraste komplekt” + Bonmerite taastav kätekreem astelpajuga (Eesti oma toode)

38,00

Kink “Messingist vahetatavate otstega ringvarraste komplekt + Bonmerite taastav kätekreem astelpajuga”

1. Vahetatavate otstega messingist ringvarraste komplekt

Komplektis vahetatavate otstega vardad, mis on tehtud nikeldatud messingist. Lukuga läbipaistavas kotis on 8 paari varrasteotsi suuruses 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0 ja 8.0 mm, pluss 5 kaablit pikkusega 60, 80 (*2), 100 ja 120 cm, vardavõti, kaabliotsad ja juhend.

2. TAASTAV KÄTEKREEM astelpajuga on

käsi hellitav, päriselt Eestis Raplamaal ise oma valmistatud, kätekreem astelpajuga. Kätekreem astelpajuga sisaldab külmpressitud astelpajuõli, mida õigustatult peetakse imeõliks. See on tõeline vitamiinipomm kahjustada saanud kätele! Sisaldades rohkelt looduslikku C-vitamiini ja A-vitamiini, aitab see võidelda UV-kiirgusest põhjustatud nahakahjustustega, parandada naha tekstuuri ja väljanägemist.Tasakaalustab naha mikrobioomi, loomuliku pH-taseme.

Buduaar Lemmik 2018!

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

BonMerite looduskosmeetikast kätekreem astelpaju.

Astelpajuõlis sisalduvad Omega-3 ja Omega-9 rasvhapped rahustavad ja pehmendavad kuiva nahka. Pantenool (B5 vitamiin) loob kreemitamisel nahale loodusliku kaitsekihi, aidates leevendada nahaärritust ja kiirendades mikrohaavade paranemist.

Sobib nii naistele kui meestele.

Kreemi raskusaste: 4/5 Tegu on pigem intensiivsema ehk rohkem nö raskeid õlisid sisaldava kreemiga. See kätekreem sobib hästi nö kiirabi-efektiks: hooldama väga kuiva, kahjustunud marrasnahaga nahka, liigse desiniftseerimise ja pesemise järel, mis vajab kohest tähelepanu ja kaitset.

Lõhna raskusaste: 3/5 Kätekreemile annavad lõhna joovastav ylang-ylang, mahlane astelpajuõli ja värskendav greibiõli.  Kätekreemi lõhn ja värv on 100% looduslik. 

Kätekreem on pakendatud COSMOS-sertifitseeritud vaakum-pumppudelisse. 100% taastöödeldav pakend.