fbpx

Isetegemise
nauding...

Allahindlus!

1 Kink “kasepuust vahetatavate otstega ringvarraste komplekt (Pro Romance) + Bonmerite kätekreem hüaluroonhappega (igapäevaseks kasutamiseks; Eesti oma toode)

54,80

Vahetatavate otstega ringvarraste komplekt ja BonMerite taastav kätekreem astelpajuga

Suurepärane kink kallitele emadele/naistele. See on suurpärane kingi valik, kui talle meeldib kududa. Sellest varraste komplektist, mis sisaldab 8 erineva suurusega vardaid,  piisab, et teha peaaegu ükskõik mida süda ihkab. Alates mütsist, sallist, vestist, kampsunist, beebiriietest, kuni mantliteni välja. Võtad aga õige suurusega vardad, keerad paraja pikkusega kaabli sinna otsa (4 erineva pikkusega kaablit komplektis) ja töö lausa lendab.

Kinkekomplektis: 
  • vahetatavate otstega kirsipuust ringvarraste komplekt on pakitud läbipaistvasse lukuga kotti ja sisaldab 8 paari poleeritud kirsipuust varraste otsi suurustes 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0 ja 8.0 mm, pluss 4 kaablit pikkusega 60, 80*2 ja 100 cm, vardavõtit, kaabli otsi, kaablite ühendusi ja juhendit. Vardad käele väga mõnusad.

käsi hellitav, päriselt Eestis Raplamaal ise oma valmistatud, kätekreem astelpajuga. Kätekreem astelpajuga sisaldab külmpressitud astelpajuõli, mida õigustatult peetakse imeõliks. See on tõeline vitamiinipomm kahjustada saanud kätele! Sisaldades rohkelt looduslikku C-vitamiini ja A-vitamiini, aitab see võidelda UV-kiirgusest põhjustatud nahakahjustustega, parandada naha tekstuuri ja väljanägemist.Tasakaalustab naha mikrobioomi, loomuliku pH-taseme.

Buduaar Lemmik 2018!

 

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

BonMerite looduskosmeetikast kätekreem astelpaju.

Astelpajuõlis sisalduvad Omega-3 ja Omega-9 rasvhapped rahustavad ja pehmendavad kuiva nahka. Pantenool (B5 vitamiin) loob kreemitamisel nahale loodusliku kaitsekihi, aidates leevendada nahaärritust ja kiirendades mikrohaavade paranemist.

Sobib nii naistele kui meestele.

Kreemi raskusaste: 4/5 Tegu on pigem intensiivsema ehk rohkem nö raskeid õlisid sisaldava kreemiga. See kätekreem sobib hästi nö kiirabi-efektiks: hooldama väga kuiva, kahjustunud marrasnahaga nahka, liigse desiniftseerimise ja pesemise järel, mis vajab kohest tähelepanu ja kaitset.

Lõhna raskusaste: 3/5 Kätekreemile annavad lõhna joovastav ylang-ylang, mahlane astelpajuõli ja värskendav greibiõli.  Kätekreemi lõhn ja värv on 100% looduslik. 

Kätekreem on pakendatud COSMOS-sertifitseeritud vaakum-pumppudelisse. 100% taastöödeldav pakend.

Lisainfo

Kinkekomplekt
  • BonMerite kätekreem astelpajuga
  • Kink emale 2